تبلیغات
نوابیسم

نوابیسم
امام علی (ع) : کسی که بوقت یاری رهبرش در خواب باشد،زیر لگد دشمنش بیدارمیشود.
قالب وبلاگ
دو مورد تذ کر است که با ید بگم وگرنه حناق !! می گیرم :
1) لطفا گوسفند نباشید !!! همین
2) مطالبی که رنگی شده ویا بزرگ شده ،صرفا جهت اطلاع وتامل حضرات مخاطبین است مشکلی در وبلاگ به وجود نیامده ؛خودتان می دانید که جدی بگیرید یا نه فقط تذکر اول یادتان  نرود


حال اصل مطلب:

محمود علیزاده طباطبایی وکیل خانواده هاشمی در مصاحبه ای که با یک روزنامه اصلاح طلب صورت داده است به بهانه دفاع از اتهاماتی که رسانه ها به خانواده هاشمی وارد کرده اند تبلیغات مناسبی را برای رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و فرزندانش کرد .
به گزارش سرویس سیاسی صراط، طباطبایی در ابتدای این گفتگو با بیان چگونگی آشنای اش با هاشمی رفسنجانی ضمن اشاره به این نکته که فرزندان وی از رانت استفاده نمی کنند اظهار داشت که به خاطر فائزه هاشمی زندان رفته و به خاطر مهدی هم ممنوع‌الخروج شده است.

ادامه مطلب رو از دست نده !
وی در پاسخ این سوال روزنامه شرق که آیا به هاشمی رفسنجانی مشاوره هم می دهد یا خیر گفت: "بله، از من مشورت می‌خواهند و من مشورت می‌دهم. واقعا خانه زندگی خود آقای هاشمی در حد یك خانه معمولی‌معمولی است. من بعد از عید دیدم كه مبل‌هایشان را عوض كردند. فكر می‌كنم مبل‌های آقای هاشمی هم‌سن انقلاب بود. در جماران در یك خانه نسبتا بزرگ زندگی می‌كنند كه یك تیم حفاظتی چند ده نفره در این خانه همراه‌شان است."
البته وکیل خانواده هاشمی به این نکته اشاره نکرد که مبل های قدیمی منزل رئیس مجمع تشخیص چه ارتباطی با سوال مذکور داشت؟
طباطبایی در تشریح وضعیت ورود به منزل آیت الله هاشمی گفت: "از در اول كه وارد می‌شوید، محافظان هستند كه معمولا خانواده خیلی راحت نیستند به حیاط بیایند. از در دوم كه وارد خانه می‌شوید یك راهرو خیلی تاریك و كوچك است و یك جالباسی دیواری قدیمی. بعد وارد یك سالن حدود 60-50متری می‌شوید كه یك مبل قدیمی داخلش بود كه آن را عوض كردند. كنار آن پذیرایی دو اتاق دیگر هست كه جلسه‌های یك مقدار خصوصی‌تر آنجا برگزار می‌شود. از پله‌ها هم كه بالا می‌روید، چند اتاق خواب هست. "
وکیل مهدی هاشمی در توضیح اینکه خانواده هاشمی جزء چه طبقه ای از جامعه هستند اظهار داشت: "بالاخره آقای هاشمی قبل از انقلاب ماشین داشتند و از معدود روحانیانی بود كه بنز سوار می‌شد. من خودم دانشجوی دانشگاه ملی بودم (شهید بهشتی الان). همسرم هم آنجا دانشجو بود و با همسر محمد هاشمی هم دانشجو بودند. واقعا وضعیت مالی آنها خیلی خوب بود. سطح زندگی خانواده آقای هاشمی قطعا ونك به بالا است."
در ادامه این مصاحبه محمود علیزاده با اشاره به اینکه مهدی هاشمی نه تحت تعقیب است و نه در معرض اتهام از قرار بازگشت وی به ایران خبر داده و در چرایی خروج مهدی از ایران افزود: "وی به دلیل ماموریتی كه از طرف دانشگاه آزاد به او داده شد برای سركشی به واحدهای خارج از كشور؛ یعنی واحد‌های لندن، لبنان و سوریه. البته دنبال گرفتن پذیرش از دانشگاه آكسفورد برای دكترای علوم سیاسی هم بود. مقدمات پذیرش‌اش هم انجام شده بود. پس رفت تا دكترایش را هم بگیرد."
طباطبایی در ادامه این مصاحبه پیرامون حکم جلب مهدی هاشمی و شکایت دادستان علیه وی اظهار داشت: "نه، دادستان اعلام جرم كرده و نه شكایت خصوصی شده. یك دلیلی كه مهدی اصرار دارد به ایران برگردد همین فضاسازی رسانه‌ای است كه یك عده علیه او انجام داده‌اند. مهدی می‌گوید من خودم می‌دانم كه مرتكب هیچ جرمی نشده‌ام پس نگران نیستم. این را هم بگویم كه از سال 80 تا 88 و قبل از اینكه مهدی به انگلستان برود، متوسط سالی یك پرونده علیه‌اش باز می‌شد. پرونده‌هایی در مورد تخلفات مالی در مسوولیت‌های مختلفی كه داشت؛ از شركت ساخت سازه‌های دریایی كه مدیرعاملش بود تا بهینه‌سازی مصرف سوخت. شكایت‌های مختلفی از طرف بازرسی كل كشور در دادسرا مطرح می‌شد و من هم چون وكالت مهدی را بر عهده داشتم، همراه با مهدی می‌رفتیم و پاسخ می‌دادیم و می‌دیدیم كه هیچ دلیل و مدركی نیست."

وکیل خاندان هاشمی بدون اینکه از استاد راهنمای مهدی هاشمی در دانشگاه آکسفورد خبر داشته باشد بر این نکته که وی نه در واحد دانشگاه آزاد در آكسفورد بلكه در خود دانشگاه آكسفورد تحصیل می کند تاکید کرده و مطالبی که علیه فرزند رئیس مجمع تشخیص پیرامون مشکلات تحصیلش در آکسفورد مطرح شده است را به گردن یک استاد ایرانی این دانشگاه انداخت .
طباطبایی پیرامون موضوع رساله دکترای مهدی گفت: "می‌دانم ولی نمی‌گویم! فكر می‌كنم در ارتباط با ایران است؛ مبانی سیاسی و دینی حكومت. من به او ‌گفتم چرا این موضوع را انتخاب كردی، آنها می‌خواهند سوءاستفاده كنند. او هم گفت من چلاق نیستم، بگذارم آنها سوءاستفاده كنند. گفتم آنها دنبال این هستند كه اطلاعات بگیرند. گفت می‌خواهند چه چیزی را پیدا كنند؟ آقای هاشمی كه همه چیز را می‌گوید. اطلاعاتی كه من دارم اطلاعات آقای هاشمی است، جمهوری‌اسلامی چیز پنهانی ندارد. گفت من اطلاعاتی كه به نفع ماست را به آنها می‌دهم."
در پایان این مصاحبه وکیل خانواده هاشمی رفسنجانی در پاسخ به این سوال که آیا رئیس مجمع تشخیص برای عدم محاکمه فرزندش اعمال نفوذ می کند یا خیر گفت: "آیت‌الله هاشمی هیچ‌گاه برای خانواده‌اش اعمال نفوذ نكرده، برای مهدی هم پا درمیانی نمی‌كند. فائزه هم اصرار دارد كه به زندان برود. مهدی هم بدش نمی‌آید به زندان برود ولی نه به اتهام مالی. " البته طباطبایی به تاریخ اجرای حکم فائزه و علت علاقه فرزندان هاشمی به رفتن به زندان اشاره ای نکرد .
وی در انتهای مصاحبه اش با مظلوم نمایی برای مهدی هاشمی گفت: "اگر تمام خانواده هاشمی هم زندانی شوند آیت‌الله هاشمی واكنشی نشان نمی‌دهد. در این سر و صداها كه بحث اختلاس سه‌هزار‌میلیارد تومانی است و رقم‌های در این حد، می‌خواهند بیایند بگویند مهدی هاشمی صد‌میلیون تومان را جابه‌جا خرج كرده؟"طبقه بندی: لطفا گوسفند نباشید!!!، جامعه، سیاست واقعی،
برچسب ها: هاشمی، رفسنجانی، مهدی هاشمی، فائزه هاشمی، ونک،
[ چهارشنبه 10 خرداد 1391 ] [ 04:17 ب.ظ ] [ حاج ابراهیم ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

خلاف تفکر علمی جدید ، «آدم» خود مقصد و مقصود خلقت کائنات است و همه عالم اکبر عرصه ای است تا این کهکشان کعبه و این منظومه خورشیدی خلق شوند و این سیاره خاکی که نگین انگشتری عالم است و حجت اولین و آخرین خداوند را در خود می پرورد . یعنی همه عالم خلق شده است تا آدم خلق شود و اگر قدمای ما می گفتند که زمین مرکز عالم است ،این سخنی نیست که کوپرنیک و گالیله با یک تلسکوپ بتوانند آن را نفی کنند .
حقیقت آخرین چیزی است که بشر _ در مقام کلی خویش _ به آن خواهد رسید و بنابراین ، «حکومت حق» که بر مطلق عدل بنا شده، آخرین حکومتی است که در سیاره زمین بر پا خواهد شد. همه تحولات تاریخی در حیات بشر «در انتظار موعود» صورت گرفته است، چه بدانند و چه ندانند.
نویسندگان
لینک دوستان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
Online User
IranSkin go Up

ایران رمان