تبلیغات
نوابیسم

نوابیسم
امام علی (ع) : کسی که بوقت یاری رهبرش در خواب باشد،زیر لگد دشمنش بیدارمیشود.
قالب وبلاگ
از کودکی عشقمان دویدن دنبال توپهای پلاستیکی که چند تا میخریدیم وبرای هم لایی میکردیم تا کمی سنگین بشه که هم لذت بازی بیشتر بشه و هم زانو هامون آب نیاره !!!!
بزرگتر شدیم نه تنها این علاقه کم نشد که هیچ بیشتر هم شد وخرجمان هم بالا زد وبرای کوچه خودمان گل کوچیک درست کردیم با تور که احیانا کسی این وسط جر زنی نکنه الان هم دنبال همین توپ گرد میدویم وبه عشق روزهای گذشته کیف میکنیم وخاطرات اون روزها پدر دلمان را هم در میاورد.........
هفته سوم جام بزرگ هم به پایان رسید وطبق معمول ما باید به خانه برگردیم ولی اینبار فرقی با  جام های قبل دارد اینبار ما بازنده سر فراز بودیم !!! چرا ؟؟ چون از آرژانتین بزرگ حداقل گل را خوردیم آنهم در دقیقه 91 افتخاری بس بزرگ برای ما جهان سومی ها !!! که باید در مقابل قلدرهای دنیا علی القاعده زانو بزنیم ! ولی حالا که اتوبوسمان خوب پارک شده بود وتنها یک گل از اون شش گلی که قرار بود بخوریم را خوردیم پس کلی باید شادمان باشیم
نمیخوام موج منفی راه بندازم من هم قبول دارم خوب بودیم مقابل آرژانتین ولی شما هم قبول کنید ترسو بودیم مقابل نیجریه وبوسنی البته این ترس ایرانی نبود یک ترس واحتیاط از نوع چشم آبی های اروپایی بود من  و برخی از ماها این ترس را قبول نداریم و حاضر نیستیم بابت تمدید این ترس سالیانه سه ونیم میلیون یورو که از یورویی 4350 تومان حداقلش میشود 15225000000 تومان که حداقل دو سال بمانند میشود بالای سی میلیارد تومان وحتما تا جام بعد بالای شصت میلیارد تومان خودشم از نوع تومان بیت المالی .
حرف این است که با فقط یک سوم این مبلغ همین استاد فرکی خودمان را بفرستید 2 سال اروپا ببنید جوونای این مملکت دیگر پشت سر امثال دژاکه و قوچان نژاد دورگه که حتی سرود ملی ما رو هم نتونستن در این مدت یاد بگیرن بمونند .
بخدا اگر روی نیمکت امثال فرکی که اتفاقا چشمانش آبی نیست بودند الان همین کریم انصاری فرد ما خیلی وقت بود گل زده بود ویا سردار آزمونی که الانشم روسها حسرت این رو میخورند که کاش چشمانش آبی بود !!! از خانه تماشای فوتبال نمیکرد وهرروز خواب گل زدن به بوسنی  ونیجریه را نمدید!!
کاش با فرکی از آرژانتین 6 تا میخوردیم ولی بوسنی را میبردیم وبا نیجریه مساوی میکردیم والان حریف فرانسه میشدیم
کاش چشمانت آبی بود حاج حسین !! کاش ........... راستی تو که پایت را عمل کردی نمیشه چشمانتم لنز بذاری !!!! خودشم آبی!!!طبقه بندی: یادداشت ها،
[ پنجشنبه 5 تیر 1393 ] [ 12:38 ق.ظ ] [ حاج ابراهیم ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

خلاف تفکر علمی جدید ، «آدم» خود مقصد و مقصود خلقت کائنات است و همه عالم اکبر عرصه ای است تا این کهکشان کعبه و این منظومه خورشیدی خلق شوند و این سیاره خاکی که نگین انگشتری عالم است و حجت اولین و آخرین خداوند را در خود می پرورد . یعنی همه عالم خلق شده است تا آدم خلق شود و اگر قدمای ما می گفتند که زمین مرکز عالم است ،این سخنی نیست که کوپرنیک و گالیله با یک تلسکوپ بتوانند آن را نفی کنند .
حقیقت آخرین چیزی است که بشر _ در مقام کلی خویش _ به آن خواهد رسید و بنابراین ، «حکومت حق» که بر مطلق عدل بنا شده، آخرین حکومتی است که در سیاره زمین بر پا خواهد شد. همه تحولات تاریخی در حیات بشر «در انتظار موعود» صورت گرفته است، چه بدانند و چه ندانند.
نویسندگان
لینک دوستان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
Online User
IranSkin go Up

ایران رمان